Setkání vůdců 2022

Srdečně zveme oddílové rady na společné setkání napříč okresem. Setkání nese motto „...spojme to!" a chce vyjádřit cestu ke spolupráci, motivaci, místo vzájemných impulzů pro budování týmu a praktickou pomoc při naplňování prvků skautské výchovné metody.

Setkání je určeno oddílovým radám o minimálním počtu 2 maximálně 5 členů (vedoucí, zástupci, aktivní činovníci oddílové rady, rádcové). Pokud můžete přijet pouze sami, budete též vítáni. Berte však na vědomí, že letošní setkání je z velké části zaměřeno na týmový
prvek.

Kdy: sobota 12. března 2022 ve skautské klubovně v Uherském Hradišti.
Začátek: 8:30 hodin (prosíme přijďte včas).
Ukončení: 17:30 hodin.
Co s sebou: přezůvky, skautský kroj, oblečení vhodné na ven, hrníček, psací potřeby a deník.
Stravování: oběd i drobné svačiny zajištěny.
Kde se přihlásit: Ve skautISu

Co vás čeká:
  • vzdělávací čas
  • týmová hra
  • prostor pro sdílení
  • vzájemná spolupráce
Než přijedete:
  • vyplnit včas přihlášku (rozhoduje čas, kapacita je totiž omezená).
  • zapsat do dotazníku několik otázek týkající se vedení oddílu, programů, her, skautské výchovné metody..., na které by vás zajímaly odpovědi (např. náměty na pochodové hry, jak u vás probíhají večerky na táboře, jak motivujete rádce...). Dotazník vám přijde po přihlášení na e-mail. Bylo by fajn, kdyby otázky nevolil jen sám vedoucí.
  • budeme rádi, když přivezete buchtu (jedna za tým), abychom se mohli vzájemně pohostit.
Otazníky:
Pokud byste na akci nemohli přijet, dejte nám prosím včas vědět na e-mail či telefon.
Nemůže-li přijet jeden člen týmu, zkuste za něj sehnat náhradníka.
Omezení dle aktuálních opatření.
Máte-li další otázky, napište nám.

Těšíme se na společné shledání.

„Spolupráce je přístup, životní filozofie, nikoli technika.“

Kontakty:
www.orjhuh.skauting.cz